Dokümantasyon ve Evrak Yönetimi

Dokümantasyon ve Evrak Yönetimi

Expoline Lojistik olarak, lojistik süreçlerinizi düzenli ve etkili bir şekilde yönetmek için dokümantasyon ve evrak yönetimi hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetler, işlemlerinizi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde yürütmenize yardımcı olur. Sunduğumuz dokümantasyon ve evrak yönetimi hizmetleri:

Taşıma Belgeleri Yönetimi: Konşimento, proforma fatura, ATA karnesi, menşei şahadetnamesi, tır karnesi, bitki sağlık sertifikası ADR, MSDS gibi belgelerinizin hazırlanma sürecini takip ediyoruz. Malzeme hareketlerinizi doğru bir şekilde belgelemek, süreçlerinizi düzenlemek açısından kritiktir.

Gümrük İşlemleri ve Belgeler: Gümrük (geçici ve kati) beyannameleri, fatura ve ticari faturalar gibi gümrük işlemleri için gerekli belgelerinizin varış ülkesine göre gümrük prosedürlerine uygun olup olmadığını kontrol eder ve sizleri bu doğrultuda yönlendiririz. Bu sayede malzemenizin gümrük süreçlerinde sorunsuz işlem yapılmasını sağlarız.

Taşıma Sigortası: Taşıma sigorta poliçesi ve zarar tespit raporu gibi taşıma sigortası belgelerinizi yönetiriz. Malzemenizin güvenliğini ve sigorta süreçlerini sağlıklı bir şekilde yönetiriz.

Expoline Lojistik olarak, dokümantasyon ve evrak yönetimi konusundaki uzman ekibimizle işletmenizin lojistik süreçlerini daha etkili ve düzenli bir hale getirmenize yardımcı oluyoruz. Belgelerle ilgili süreçlerinizi optimize etmek ve sorunsuz bir lojistik deneyimi için bizlere ulaşabilirsiniz.